Kuchnie stylowe

Prezentujemy duży wybór stylowych i bardzo eleganckich mebli kuchennych wykonanych m.in. z MDF-u lakierowanego. Tworzymy zestawy na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Możliwy jest własny wybór tworzywa, jak i koloru.

Kuchnie tradycyjne

Zajmujemy się produkcją tradycyjnych mebli kuchennych z litego drewna. Takie kuchnie sprawiają wrażenie bardzo ciepłego i przytulnego pomieszczenia. Wybór kolorystyki oraz stylu zależy od każdego klienta z osobna.

Kuchnie nowoczesne

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych kuchni na wymiar. Takie kuchnie doskonale się komponuję z pozostałymi elementami wyposażenia każdego nowoczesnego mieszkania. Duży wybór wzorów oraz kolorystyki pozwoli klientom wybrać meble idealnie dopasowane do potrzeb.

Kuchnie eleganckie i funkcjonalne

Kuchnia powinna być miejscem nie tylko eleganckim, ale także funkcjonalnym. Nasza firma dba o to, by te oczekiwania zostały spełnione. Posiadamy ogromny wybór przepięknych mebli kuchennych w różnej kolorystyce i wykonanych z różnych surowców, zarówno MDF-u, jak i drewna lub forniru.

Nasze przykładowe realizacje:

KuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchniaKuchnieKuchnieKuchnieKuchnieKuchnie